P0

Švietimas

Klaipėdoje posėdžiavo Lietuvos universitetų rektoriai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-27


Penktadienį, spalio 27 d., Klaipėdos universitete įvyko II-ojo pusmečio Lietuvos universitetų rektorių konferencijos (LURK) posėdis. Posėdžiui pirmininkavo LURK prezidentas, VDU rektorius Juozas Augutis.

Nagrinėjant klausimą Dėl Mokslo ir Studijų Įstatymo 25 str. pakeitimo projekto nutarta palaikyti Švietimo ir mokslo ministerijos poziciją. Nagrinėjant klausimą Dėl Nacionalinės ES Baltijos regiono strategijos įgyvendinimo priežiūros komisijos personalinės sudėties buvo nutarta deleguoti Klaipėdos universiteto Mokslo ir meno prorektorę Ritą Vaičekauskaitę.

Posėdyje taip pat svarstyti klausimai Dėl doktorantūros pedagoginių praktikų, Dėl aukštųjų mokyklų tinklo optimizavimo, rengiamos finansavimo sistemos, studijų krypčių vertinimo ir 2018 m. priėmimo sąlygų ir  Dėl akademinio darinio, nagrinėjančio akademinės etikos ir tyrimų integralumo klausimus, kylančius universitetinio aukštojo mokslo sektoriuje, įsteigimo. Pastaruoju klausimu nutarta inicijuoti darbo grupę, kuri nagrinėtų šiuos klausimus valstybės strateginiu lygiu bei parengtų atitinkamus pasiūlymus.


Švietimo vidus


2017-10-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt