P0

Švietimas

Iškeisk pamoką į paskaitą!

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-29


Lapkričio 20–24 dienomis Klaipėdos universitete jau devintą kartą vykdomas projektas moksleiviams “Iškeisk pamoką į paskaitą”! Trumpam tapti Klaipėdos universiteto studentu ir daugiau sužinoti apie dominančias studijų programas galės visi norintys vyresniųjų klasių moksleiviai. Abiturientams tai  puiki proga „pasimatuoti“ specialybę prieš nusprendžiant, kurią studijų programą pasirinkti baigus mokyklą.

Organizatorių nuotr.

Paskaitas skaitys Klaipėdos universiteto profesoriai, docentai, kiti savo sričių profesionalai (daugiau kaip 70 skirtingų mokslo krypčių). Moksleiviai turės galimybę rinktis iš plataus paskaitų spektro: nuo paskaitų apie inkaro įrengimą, robotus ar asmeninių ryšių transformavimą į verslo ryšius iki reporterio darbo žiniasklaidoje, ritminės ir atletinės gimnastikos mokymo ar lygių galimybių užtikrinimo bendruomenėje.

Visą savaitę Universitete moksleiviai galės kartu su studentais dalyvauti interaktyviose paskaitose, seminaruose ar laboratoriniuose užsiėmimuose. Paskaitos vyks Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų, Jūros technologijų ir gamtos mokslų, Humanitarinių ir ugdymo mokslų, Socialinių mokslų fakultetuose, Baltijos istorijos ir archeologijos institute bei Menų akademijoje.

Švietimo vidus

Vykdant projektą „Iškeisk pamoką į paskaitą“ Klaipėdos universiteto dėstytojai moksleiviams siūlo paskaitas skaityti jų mokyklose – Klaipėdos mieste ir pajūrio regione. Taigi šiemet moksleiviai turės galimybę ne tik iškeisti pamoką į paskaitą, bet ir savo mokytoją – į dėstytoją.

Kviečiame mokyklas aktyviai dalyvauti ir taip paįvairinti matematikos, biologijos, lietuvių kalbos ir literatūros, informacinių technologijų, fizikos bei chemijos, menų, kūno kultūros pamokas. Mokinius skatiname aktyviai domėtis ateities studijomis. Registracija jau prasidėjo!

Registruotis iki lapkričio 16 d., 12 val.

Paskaitų sąrašą universitete ir tavo mokykloje rasi čia.


  2017-10-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt