P0

Fotoreportažai, Kultūra

„Zero intolerance“ – teismo vitrinoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-24


Kas yra tolerancija? Ar tai absoliuti, ar santykinė sąvoka? Kokia tolerancijos pozicija ir vaidmuo Lietuvos visuomenėje šiandien? Kaip galime apibrėžti netoleranciją? Į šiuo klausimus atsakymo ieško ir diskusijai kviečia Klaipėdos apygardos teismo vitrinoje eksponuojamos parodos „Zero intolerance“ darbų autoriai.

Ši paroda – tai Vilniaus dailės akademijos (VDA) Klaipėdos fakultete vykusių tarptautinių meno dirbtuvių, skirtų Tolerancijos dienai minėti, rezultatas. VDA Klaipėdos fakulteto bei Kaliningrado I. Kanto universiteto studentai kūrybinių dirbtuvių metu kūrė didelio formato plakatus, ieškojo vizualaus sprendimo tolerancijos temai perteikti.

Kūrybines dirbtuves vedė grafikos dizainerė, iliustratorė Teresa Sdralevič (Briuselis). Menininkė, knygų apie grafinį dizainą autorė dalyvavo daugelyje tarptautinių plakato meno parodų, kuravo ne vieną plakato meno renginį. T. Sdralevič nuolat veda kūrybines dirbtuves visoje Europoje. Socialinės ir politinės temos jos kūryboje yra esminės.

„Mūsų siekis – kad kūrybiniai darbai paliestų daugelį ir kalbėtų šia tema su kiekvienu gatvėje, todėl mus svarbu, kad galime juos eksponuoti būtent čia, neįprastoje ir visiems atviroje erdvėje“, – sakė grafikos dizainerė T. Sdralevič, pasidžiaugusi galimybe parodą surengti Klaipėdos apygardos teisme.

Paroda Klaipėdos apygardos teismo vitrinoje bus eksponuojama iki lapkričio 30 d.


Kultūros straipsnių vidus

2017-11-24

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt