P0

Orai

Lietus pajūrį skalbs visą savaitę

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2017-10-09


Klaipėdos meteorologijos stoties budinčioji sinoptikė Ieva Petrošienė „Atvirai Klaipėdai“sakiusi,  kad lietus ir vėjai iš pajūrio nesitrauks ir pirmosiomis naujosios savaitės dienomis, buvo teisi.  Lietingus ir vėjuotus orus šią savaitę prognozuoja ir Lietuvos hidrometeorologinės  tarnybos  sinoptikai.

Jų duomenimis, pajūry lyti turėtų ir šiandien, pirmadienį, ir  rytoj  bei trečiadienį. Naktį pajūryje numatomas pietvakarių vėjas, kuris  gūsiuose gali siekti iki 17 m/s. Naktimis lis dar stipriau. Dieną  vėjas kiek aprims, bus besikeičiančios krypties. Temperatūra naktį – 7–9 °C, dieną sušils iki 12 °C.

Sinoptikų duomenims, spalio mėnesio vidutinė oro temperatūra numatoma  žemesnė (apie 0,5 °C) už daugiametę, kuri Lietuvoje siekia 7,2 °C. Prognozuojamas šiek tiek didesnis nei įprastai spalio mėnesio kritulių kiekis (iki 20 mm).

Rudens vidutinė temperatūra numatoma truputį (iki 1,0 °C) aukštesnė už vidutinę daugiametę. Tuo tarpu kritulių kiekis nuo vidutinių daugiamečių reikšmių beveik nesiskirs.

Palmiros Mart nuotr.


  2017-10-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt