P0 mobilus

Fotoreportažai, Sportas

Prie šaškių lentų susitiko šimtai moksleivių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-14


250 moksleivių iš 22 pajūrio ugdymo įstaigų susirinko Klaipėdos prekybos ir pramogų centre „Akropolis“, kad išsiaiškintų, kas yra stipriausias prie šaškių lentos. „Akropolio“ ir laisvalaikio klubo „Aerobikos uostas“ organizuotame renginyje moksleiviai kovojo dėl tradicinės Klaipėdos miesto mero taurės.

„Tai jau penktasis tradicinis šaškių turnyras moksleiviams. Per tuos metus išsaugo ne tik dalyvių skaičius, bet ir moksleivius į Klaipėdą atsiunčiančių mokyklų geografija. Labai džiaugiuosi, kad šiemet ant nugalėtojų pakylos lipo ir klaipėdiečiai, ir svečiai iš Kretingos ir Telšių“, – pranešime spaudai cituojamas Klaipėdos „Akropolio“ valdytojas Ovidijus Zibalis.

1-4 klasių pogrupyje pirmąją vietą užėmė Kretingos rajono Salantų gimnazijos moksleivė Ema Janušaitė, antrąją – Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokyklos moksleivis Domas Kontrimas, trečiąją – Klaipėdos „Gabijos“ progimnazijos moksleivis Nikita Balachin.

5-8 klasių pogrupyje stipriausias buvo Telšių „Atžalyno“ progimnazijos moksleivis Dovydas Kotkovas, aplenkęs bendramokslį Vitalijų Sosnovskį ir trečiąją vietą laimėjusį Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijos moksleivį Mantą Pabrėžą.

Vyriausiųjų moksleivių, 9-12 klasių pogrupyje, ant nugalėtojų pakilos lipo dvi merginos – pirmąją vietą iškovojo Kretingos rajono Salantų gimnazijos moksleivė Edita Numgaudytė, antrąją – tos pačios mokyklos moksleivis Aurimas Dobrovolskis, o trečiąją, kaip ir pernai – Klaipėdos „Žaliakalnio‘ gimnazijos moksleivė Irina Lobaškova.


2017-11-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt