„Koralas“ iškovojo dar vieną pergalę

Sportas

Lietuvos aukščiausiosios salės futbolo lygos pirmenybėse (Betsafe – Futsal A lygoje) antrąją pergalę iškovojo ir tarp lyderių įsitvirtino „Koralo“ vyrai, o Futbolo akademijos „Koralas“ vaikai sėkmingai varžėsi turnyruose Gargžduose ir Kėdainiuose.

Klaipėdos „Koralo“ vyrai Betsafe – Futsal A lygos čempionato rungtynėse legendinėje Kauno sporto halėje rezultatu 3:2 (0:1) sugebėjo patiesti tituluotąją Kauno „Inkaro“ komandą. Patyrę kauniečiai bandė primesti klampų ir lėtą žaidimą ir tai jiems pirmąjį kėlinį sekėsi – po
pirmosios rungtynių dalies ir Sahibo Mammadovo įvarčio (15 min.) aikštės šeimininkai pirmavo 1:0.

Nors „Koralo“ atstovai ir yra Betsafe – Futsal A lygos čempionato debiutantai, tačiau dar kartą įrodė, kad turi puikų kovotojų charakterį – antrajame kėlinyje sugebėjo įmušti tris įvarčius ir išsiveržti į priekį – 3:1. Klaipėdos „Koralo“ gretose du įvarčius įmušė komandos kapitonas Aurimas Skurdelis (25 ir 31 min.), vieną pridėjo Donatas Surblys (28 min.).

Kauno „Inkaro“ žaidėjas Lukas Sendžikas 35 rungtynių minutę sugebėjo sušvelninti rezultatą – 2:3. Kauniečiai iš paskutiniųjų bandė spausti  „Koralo“ vyrus ir net bemaž aštuonias antrojo kėlinio minutes rungtyniavo be vartininko (vietoj jo į aikštę metė visas žaidėjų pajėgas), tačiau klaipėdiečiai nepasimetė, darniai kovojo ir vykdė vyriausiojo trenerio Marselio Balasanovo nurodymus, atsilaikė ir galiausiai šventė antrąją sezono pergalę.

„Koralas“ po trijų rungtynių su 7 taškais (2 pergalės, 1 lygiosios) Betsafe – Futsal A lygos turnyro lentelėje su Panevėžio „Baltijos“ (2 pergalės, 1 lygiosios) ekipa dalijasi 2-3 vietas. Čempionate pirmauja visas tris pergales iškovoję Gargždų „Pramogos-SC“ futbolininkai (9 taškai).

Gruodžio 16 dieną (šeštadienį) Klaipėdoje, (Klaipėdos sporto bazių valdymo centro Didžiojoje sporto salėje, Taikos pr. 61A), Klaipėdos „Koralas“ susikaus su gargždiškiais. Per šias rungtynes „Koralas“ ruošia daug staigmenų ir žaidimų žiūrovams. Iki to laiko Klaipėdos „Koralas“ žais keletą rungtynių išvykose. Lapkričio 25 dieną (šeštadienį) „Koralo“ futbolininkai Mažeikiuose kausis su vietos VIP ekipa. Klaipėdos „Koralo“ ekipos vyriausiam treneriui Marseliui Balasanovui tai bus savotiškas principinis mūšis, kadangi su minėta Mažeikių ekipa jis prieš kelerius metus yra tapęs Lietuvos aukščiausiosios salės futbolo lygos pirmenybių (Betsafe – Futsal A lygos) čempionu.

O Klaipėdos futbolo akademijos „Koralas“ vaikai praėjusį savaitgalį dalyvavo turnyruose Gargžduose ir Kėdainiuose. 2010-2011 metais gimę FA „Koralas“ auklėtiniai Gargžduose sužaidė 4 rungtynes: 2:0 įveikė FC „Džiugą“, 4:0 sutriuškino Gargždų „Kranto mokyklą“, lygiosiomis – 1:1 sužaidė su Klaipėdos „Baltų B“ komanda bei 1:3 nusileido Gargždų „Bangai“.

Vėliau jaunieji koraliečiai vyko į Kėdainius, kur varžėsi „Kėdainių Arena Cup“ turnyre. Šįkart turnyre dalyvavo dvi 2009 metais gimusių FA „Koralas“ vaikų komandos. Kiekviena komanda sužaidė po šešerias rungtynes.

Pirmoji komanda laimėjo ketverias rungtynes (įveikė Vilniaus „Viesulą“, FK „Bangą B“, Kauno „Fortūną“ ir Rygos „SC Carnikavą“). Geriausiu „Koralo“ komandos žaidėju pripažintas Nojus Skeivys.

Antroji „Koralo“ vaikų ekipa Kėdainiuose laimėjo prieš FK „Bangą B“ ir lygiosiomis sužaidė su Vilniaus BFA B komanda bei keturias rungtynes pralaimėjo. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Raidas Matutis.