P0

Kriminalai ir nelaimės

Viešbutis žudikas: dvi mįslingos žūtys (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-30


Per dvi savaites iš to paties viešbučio iškrito ir užsimušė du jauni žmonės, Palmiros Mart nuotr.

Per praėjusią parą Klaipėdoje keistomis aplinkybėmis mirė du jauni vyrai.

Ketvirtadienio naktį apie 01.00 val. Greitosios pagalbos automobilis skubėjo į Klaipėdos universitetinę ligoninę, į kurią vežė 34 metų vyrą, rastą gulintį ant grindinio Dariaus  ir Girėno gatvėje. Deja, vyras neišgyveno, jis mirė pakeliui į ligoninę. Ant kūno išoriškai buvo matoma žaizda pakaušyje bei kojų nubrozdinimai. Įtariama, kad vyras iškirto iš gyvenamojo namo balkono.

Po pustrečios valandos,  apie 03.45 val., Danės g. patruliuojantys policijos pareigūnai aptiko 27 metų vaikino lavoną. Įtariama, kad jis galėjo iškristi per viešbučio langą. Policija praneša, kad preliminariais duomenims vaikinas yra viešbučio darbuotojas.

Tai jau antras mįslingas atvejis, kai šį mėnesį uostamiestyje iš to paties viešbučio iškrenta ir mirtinai susižaloja jauni žmonės. Lapkričio 20-ąją iš miesto centre esančio 14-ojo aukšto viešbučio balkono iškirto ir  žuvo 22 metų modeliu užsienyje dirbanti mergina.  Skelbiama, kad  kambaryje ji buvo kartu su žinomu uostamiesčio pramogų verslo atstovu.

Tikslinamos žūties aplinkybės

Po pietų policija išplatino pranešimą dėl nuo viešbučio stogo nukritusio vaikino.  Jame sakoma, kad tiriant įvykio aplinkybes nustatyta, jog 27 m. vyras pastaruosius pusę metų dirbo viešbutyje durininku ir apie 2. 50 val. darbo metu (naktinės pamainos metu) pasinaudojęs darbuotojo kortele per tarnybinį išėjimą išėjo ant viešbučio stogo. Ant stogo rasti kai kurie mirusiajam priklausę daiktai – tarnybinis telefonas, raktai. Šiuo metu atliekamas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti, apklausiami įvykio liudininkai, mirusiojo artimieji ir kartu dirbę kolegos. Tiriamos įvairios galimos mirties priežastys – nuo savižudybės iki nelaimingo atsitikimo, tikslią mirties priežastį bus galima įvardyti atlikus visus būtinus tyrimus ir gavus ekspertų išvadas.


  2017-11-30

  Vienas komentaras apie “Viešbutis žudikas: dvi mįslingos žūtys”

  1. AvatarSiaubas (IP: 62.212.73.246)

   Koks pavadinimas… Kažkam tikrai su galva negerai? Ar šito “straipsnio” autoriai bent pasidomėjo ką išgyvena viešbučio darbuotojai?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt