Kultūra

Kino gimtadienio šventė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-26


Miestas įžengė į šventinį maratoną. Tarp svarbiausių metų švenčių neatsitiktinai minimas ir kino gimtadienis, kurio istorija prasidėjo dar 1895 m. gruodžio 28 d.

Kino klubas 8.1/2, tęsdamas kasmetinę tradiciją, jau rytoj, gruodžio 27 d., kviečia atšvęsti septintosios mūzos gimtadienį drauge ir kartu su geru kinu.

Vakaro metu bus parodyti geriausi Grand Prix ir kiti šiuometinio Europos kino festivalio GoDebut 2017 apdovanojimus gavę trumpametražiai dokumentiniai, meniniai, animaciniai filmai, jau spėję gauti ir kitų tarptautinių festivalių prizų.

Auksinė Anikė – „Kas yra kas mikologijoje“ / Who Is Who in Mycology (rež. Marie Dvorakova, Čekija) ; Sidabrinė Anikė – „Žydrasis Peteris“ / Blue Peter (rež. Marko Šantic, Kroatija); geriausias lietuvių filmas –Auksinis Knechtas „Holivudas pasiūlė per mažai“ / Too Good for Hollywood (rež.Rimantas Oičenka, Lietuva ) ir kiti filmai.

Taip pat vakaro metu bus apdovanoti festivalio ir kino klubo draugai bei partneriai, klubo nariai ir svečiai palydės praėjusius metus, aptars kultūros renginiais turtingus 2017-uosius. Šventės dalyvių laukia ne tik gimtadienio tortas, bet ir kiti nedideli kalėdiniai stebuklai ir siurprizai.

Vakaro pradžia 19 val. Kultūros fabrike.


Kultūros straipsnių vidus

kultūros straipsnių vidus 10

2017-12-26

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt