Kriminalai ir nelaimės

Narkotikų upė nesenka

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-15


Policija skelbia, kad savaitgalį uostamiestyje netrūko narkotinėmis medžiagomis disponavusių asmenų, dėl to pradėti net keli ikiteisminiai tyrimai.

Penktadienį apie 22.20 val. Patrulių rinktinės pareigūnai Baltijos pr. 20 namu patikrino įtartinai besielgusius asmenis. Pas vieną iš jų, kuriam 18 metų sukaks šiemet, striukės vidinėje kišenėje buvo rastas folijos lankstinukas su žaliai rudos spalvos augalinės kilmės medžiaga. Įtariama, kad tai narkotikas. Folijos lankstinukas paimtas, vaikinas uždarytas į areštinę.

Šeštadienio naktį apie 2 val. Žalgirio g. esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje buvo patikrintas stovintis automobilis „Audi A3“. Jame sėdėjo du 1995 metais gimę jaunuoliai. Atlikus asmenų ir automobilio apžiūrą, salono priekinėje dalyje daiktadėžėje rastas folijos lankstinukas su augalinės kilmės žalsvai rusvos spalvos galimai narkotine medžiaga. Automobilio priekinėje dalyje, keleivio pusės durelėse esančioje daiktadėžėje rastas sulankstytas lapas. Jame buvo augalinės kilmės žalsvai rusvos spalvos galimai narkotinė medžiaga (nuotr.) Vaikinai įvykio vietoje paaiškino, jog šias medžiagas įgijo kartu, bet kas jas pardavė –nedetalizavo. Jie sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Tos pačios dienos viduryje, apie 12.20 val., į policijos areštinę buvo pristatytas dėl viešosios tvarkos pažeidimo 1994 m. gimęs jaunuolis. Asmenų tikrinimo-apžiūros kambaryje, atlikdamas jo apžiūrą, areštinės vyriausiasis postinis aptiko juodą užspaudžiamą polietileno paketą su baltais milteliais, įtariama, narkotine ar psichotropine medžiaga.

Sekmadienio naktį apie 1.20 val., patruliuodami Neįgaliųjų paplūdimio automobilių stovėjimo aikštelėje, pareigūnai pastebėjo automobilį „Subaru“, prie kurios stovėjo du jaunuoliai. Patikrinę juos ir mašiną vairuotojo pusėje po kilimėliu policininkai rado folijos paketą, kuriame buvo baltos spalvos milteliai, galimai narkotinės medžiagos. Abu 1994 m. gimę jaunuoliai pristatyti į Klaipėdos apskrities VPK. Pabendravus vienas iš jų nurodė, kad automobiliu naudojasi jis, ir visi daiktai, esantys mašinoje, yra jo. Vaikinas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Dieną apie 13.40 val.,Šilutės pl. pas 38 m. klaipėdietį striukės rankovės kišenėje rastas plastikinis maišelis su žalsvos spalvos augalinės kilmės specifinio kvapo galimai narkotine medžiaga. Kitas, 40 –metis vyras, turėjo plastikinį maišelį, kuriame buvo tokia pat medžiaga bei susukta cigaretė. Nuo šios sklido specifinis, greičiausiai, kvaišalų kvapas. Vyriškiai nesulaikyti. Įvykis tiriamas.

 

 


2018-01-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt