P0

Kriminalai ir nelaimės

Apšvarino į namus parsivesta dama

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-16


63 metų klaipėdiečiui pasilinksminimas viename uostamiesčio bare kainavo brangiai.

Atsibudęs pirmadienio rytą apie 10 val. savo bute Ievos Simonaitytės gatvėje vyras pastebėjo, kad iš piniginės dingę 500 eurų. Vėliau apžiūrėjęs namus jis aptiko, kad iš kambario dingo paslėpti 8800 eurų ir 3600 Rusijos rublių. Iš viso vyriškis prarado daugiau nei 9000 eurų.

Jis įtaria, kad jo pinigus pasisavinti galėjusi į svečius pasikviesta nepažįstama dama, su kuria jis išvakarėse susipažino bare. Apie 40-50 metų moteris jam patikusi, tad jis pasikvietęs ją į svečius, tačiau dabar, panašu, dėl šio savo poelgio gailisi.

O štai garbaus amžiaus klaipėdietė, gimusi 1932 m., savo pinigėlius sukčiui atidavė pati. Pirmadienį apie 18 val. Kalvos g. gyventojai laidiniu namų telefonu paskambino Santariškių ligoninės gydytoju prisistatęs vyras, kuris melavo, kad jos dukterėčia sužalojusi mergaitę ir reikalavo pinigų. Į namus atėjusiam nepažįstamajam moteris atidavė 600 eurų.


2018-01-16

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt