P0

Kriminalai ir nelaimės

Nelegaliai gabeno cigaretes

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-26


Klaipėdos teritorinės muitinė praneša, kad Mobiliųjų grupių posto pareigūnai ties Kryžkalniu patikrinimui sustabdytame lengvajame automobilyje aptiko tabako gaminių be banderolių, vertinamų beveik 11 tūkst. eurų.

Asociatyvi nuotr.

Patikrinimo metu nustatyta, kad 27 m. vilnietis R. O. automobilio „Opel Vectra“  bagažinėje, neturėdamas prekių įsigijimo ir gabenimo dokumentų, neteisėtai gabeno 3 500 pakelių „NZ Gold Superslims“ be banderolių. Rūkalai buvo supakuoti į juodą polietileninę plėvelę, dėl to spėjama, kad jie galėjo būti atplukdyti. Sulaikytų cigarečių vertė – beveik 11 tūkst. eurų.

Tabako gaminiai ir automobilis sulaikyti. Dėl šio įvykio Klaipėdos teritorinės muitinės pareigūnai pradėjo administracinę teiseną.

Praėjusią savaitę neteisėtai gabentų cigarečių buvo sulaikyta ir pasienyje su Rusijos Federacija, Nidos kelio poste. Tuomet 26 metų Kaliningrado srities gyventojas E. L. muitinės pareigūnams žodžiu deklaravo, kad draudžiamų ar ribojamų prekių negabena.

Vis tik išsamaus tikrinimo metu automobilio „Renault Laguna“ dugne buvo aptikta slėptuvė, kurioje rasta 1 200 pakelių cigarečių ,,PRINCE“ su rusiškomis banderolėmis, vertinamų daugiau nei 3 tūkst. 500 eurų. Slėptuvę panaudojant elektrinį pjūklą padėjo išardyti Neringos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos komanda.


2018-01-26

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt