P0

Kriminalai ir nelaimės

Vienas vyras sužeistas, kitas – nužudytas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-27


Penktadienio vakare apie 20.50 val. greitosios pagalbos automobiliu į uostamiesčio ligoninę atvežtas 35 metų Rusijos pilietis, gyvenantis Klaipėdoje. Jis, įtariama, buvo sužalotas šaunamuoju ginklu. Medikai vyrui diagnozavo dešinės šlaunies šautines žaizdas, aptiko vieną svetimkūnį. Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

O štai  Plungės r., Gintališkės kaime greičiausiai įvykdyta žmogžudystė. Penktadienio rytą apie 10.30 val. seniūnei atvykus aplankyti negalią turinčio 65 metų vyro, kuris gyveno vienas, moteris jį rado mirusį. Vyro galvoje ekspertas aptiko kirstinę žaizdą, mirtis greičiausiai smurtinė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo.

Policijos departamentas praneša, kad sulaikytas 25 metų įtariamasis, jis uždarytas į areštinę.


2018-01-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt