P0

Regionas

Dėkoja Plungės pareigūnams už surastą sūnų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-31


Klaipėdos vyriausiasis policijos komisariatas trečiadienį sulaukė devyniolikmečio plungiškio Kęstučio mamos skambučio su nuoširdžia padėka Plungės r. PK pareigūnams, ieškojusiems šio vaikino ir radusiems jį anksčiau, nei spėta pradėti ikiteisminį tyrimą dėl dingimo be žinios.

Vaikinas nepasiekiamas artimiesiems buvo nuo sausio 30-osios, antradienio, pavakarės. Jo telefonas neveikė ir iki vidurnakčio sūnaus nesulaukusi mama nežinojo, nė ką galvoti. Policijos pareigūnai, susisiekę su jaunuolio draugais, devyniolikmetį surado trečiadienį, apie 11 valandą.

Mamos įsitikinimu, puikiai savo darbą atliko Plungės r. Reagavimo skyriaus pareigūnai Ramunė Druknerienė ir Vytautas Malakauskas.


  2018-01-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt