P0

Kriminalai ir nelaimės

Prokuroras: „Tyrimo nekomentuoju“

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2018-02-05


Mįslingą 22 metų modeliu užsienyje dirbusios Dovilės D. žūties aplinkybes narpliojantis Klaipėdos apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Arūnas Saunorius pirmadienį „Atvirai Klaipėdai“ nei paneigė, nei patvirtino viešojoje erdvėje pasirodžiusius kai kuriuos naujus tyrimo faktus.

Paklaustas, ar tiesa, jog tyrimas iš mirties priežasties nustatymo yra perkvalifikuotas į privedimą prie savižudybės, prokuroras „Atvirai Klaipėdai“ sakė: „Nei perkvalifikuotas, nei neperkvalifikuotas“.

„Tiriamos visos mirties aplinkybės“, – sakė tyrimui dėl manekenės žūties vadovaujantis prokuroras A. Saunorius, autorės nuotr.

Paprašius patikslinti, pagal kokį Baudžiamojo kodekso straipsnį tyrimas šiuo metu yra atliekamas, A. Saunorius teigė, jog „pagal visus įmanomus“, pridūręs, kad „tiriamos visos mirties aplinkybės“.

„Aš tyrimo nekomentuoju, komentuoja nukentėjusiųjų atstovai, nukentėjusieji. Mūsų pozicija tokia – kol nebus sprendimų, tyrimo nekomentuoti“, – sakė  prokuroras.

Paklaustas, ar jau gauti mirusiosios kraujo tyrimų rezultatai ir ar juose rasta, kaip skelbiama, narkotikų pėdsakų, prokuroras sakė: „Dalis gautų, dalis – negautų. Aš nekomentuoju. Jie yra aktyvūs, jie turi atstovus, visą advokatų kontorą, jie ir komentuoja“.

„Kol nebus sprendimo, niekam nieko nekomentuoju“, – pokalbį su žurnaliste baigė prokuroras.

INFORMACIJA

22 metų užsienyje modeliu dirbusi lietuvė Dovilė D. buvo rasta negyva Klaipėdoje Naujojo Sodos g. 2017 m. lapkričio 20 d. vakare, apie 19.35 val.

Nustatyta, kad mergina iškirto iš „Amberton Klaipėda“ 14-ojo aukšto bendrojo naudojimo balkono, į kurį buvo išėjusi parūkyti. Ar mergina iškrito pati, ar jai kas nors „padėjo“ – tebesiaiškina tyrėjai.

Skelbta, kad viešbučio kambaryje ji buvo apsistojusi kartu su žinomu uostamiesčio prodiuseriu Ričardu P. , o lapkričio 20-ąją viešbutyje su jais esą buvo dar vienas asmuo.

 

 


  2018-02-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt