P0

Regionas

Kelių policijos reidas: be didelių pažeidimų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-12


Klaipėdos apskrities policija praneša savaitgalį organizavusi tris policijos prevencines priemones, kurios vyko ne tik uostamiestyje, bet ir Klaipėdos bei Plungės rajonuose.

Klaipėdos rajone Kelių policijos pareigūnai patikrino 287 transporto priemones. Čia nustatyti trys neblaivūs, bet įstatymu leistos neblaivumo ribos neviršiję vairuotojai.

Plungės rajone patikrintus 339 transporto priemones, užfiksuoti 28 Kelių eismo taisyklių pažeidimai, sustabdyti 4 išgėrę, bet ribos neviršiję vairuotojais ir vienas neblaivus: 1994 m. gimęs automobilį „Volvo“ vairavęs jaunuolis sekmadienį dienos metu Babrungėnų kaime buvo nežymiai apsvaigęs – įpūtė 0,6 prom. Vaikinui paskirta 300 eurų bauda ir vieneriems metamas atimta teisė vairuoti.

Klaipėdos mieste policijos pareigūnai patikrino 300 automobilių vairuotojų, nustatė 18 Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Uostamiestyje į alkoholio matuoklį leistiną garų kiekį įpūtė 2 vairuotojai.

 

 


2018-02-12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt