P0

Kultūra

Klaipėdos galerijoje plaks “Š I R D I S”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-12


Lietuvos dailininkų sąjungos Klaipėdos skyrius kviečia į atsinaujinusią Klaipėdos galeriją (Bažnyčių g. 6), kurioje vasario 14 dieną, 17.30 val. bus atidaroma menininkės/keliautojos Šarūnės Vaitkutės parodas “Š I R D I S”. Renginyje dalyvaus ir pati autorė.

Anot parodos rengėjų pranešimo, Šarūnė Vaitkutė jauna, aktyviai kurianti Lietuvos dailininkų sąjungos narė. Daugiau nei 10 metų juvelyrikos meno padangėje kurianti ir reprezentuojanti išskirtinį meninį stilių. Šarūnės biografijoje ne tik parodos Lietuvoje ir užsienyje, laimėjimai tarptautiniuose konkursuose, daugybė dalyvavimų grupinėse parodose JAV, Jungtinėje Karalystėje, Belgijoje, Prancūzijoje, Rusijoje, Italijoje, bet ir kelionės, jų fragmentai kaip inspiracijų šaltiniai, kurie keliautojos geografiniame žemėlapyje – labai paltūs ir gilūs.

Naujausioje menininkės parodoje bus pristatyti papuošalai, kuriuose susijungia emalis, auksas, sidabras ir kitos medžiagos. Pasak pranešime cituojamos dr. Jurgitos Ludavičienės„ viskas autorės ir žiūrovų širdžių džiaugsmui. Š. Vaitkutė širdis mato visur. Tai ir ženklai, rodantys kelią kelionėje, radus širdies formos akmenį. Tai ir sakralūs votai, skirti kabinti ant sienos ir išreiškiantys dėkingumą. Tai ir nuo kalnų masyvo atskilęs riedulys, ir tos pačios formos egzotiško augalo lapelis. Visi jie kalba apie tą patį – laukimą, meilę, žinojimą, kad viskas bus gerai. Todėl širdies formos, gimusios tolimose ir kartais pavojingose kelionėse, regėtos svajonėse, matytos vidiniu žvilgsniu dabar atkartojamos papuošaluose, skirtuose nešioti prie širdies.“

Paroda veiks iki kovo 10 dienos.


Kultūros straipsnių vidus

2018-02-12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt