P0

Regionas

Buvęs Skuodo policijos vadovas nuteistas pagrįstai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-14


Už tai, kad iš verslininko pareikalavo į jo automobilį įpilti benzino bei “už paslaugą” padaryti medinius laiptus, buvęs Skuodo rajono policijos komisariato viršininkas Vidmantas Antanavičius siekė būti išteisintas, tačiau Lietuvos apeliacinis teismas atmetė jo skundą, palikęs galioti Klaipėdos apygardos teismo 2017 m. birželio 6 d. nuosprendį.

commons.wikimedia.org nuotr.

Už korupcinio pobūdžio nusikaltimus teismas buvusiam pareigūnui skyrė 3766 eurų baudą, kartu atimdamas jam teisę dvejus metus eiti valstybės pareigūno, valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens pareigas.

Vidmantas Antanavičius nuteistas už tai, kad savo tarnybiniame kabinete priėmė 200 litų kyšį iš Skuodo rajono savivaldybės tarnautojo už policijos komisariato pareigūnų eismo saugumo užtikrinimą Skuode vykusių dviračių sporto lenktynių metu.

Be to jis, pasinaudodamas savo užimamomis pareigomis, du kartus tiesiogiai pareikalavo iš valstybės įmonėje dirbusio asmens į jo nuosavą automobilį įpilti kuro, ką pastarasis ir padarė.

Dar buvęs pareigūnas kaltu pripažintas ir dėl to, kad padėjo žmogui gauti suklastotas automobilio techninės apžiūros rezultatų korteles, o už „paslaugą“ paprašė neatlygintinai padaryti jo sodyboje medinius laiptus terasoje.

 

 

 


  2018-02-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt