P0

Kriminalai ir nelaimės

Sumušė ir apiplėšė 20-metį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-22


Uostamiestyje jau apiplėšinėjami ne tik vaikai ar bejėgės močiutės, bet ir suaugę jauni vyrai.

Trečiadienį į policiją kreipėsi 20-metis klaipėdietis, kuris nurodė, kad trečiadienio vakare apie 21.20 val. jam einant pro Alksnynės g. 4 pastatą iš nugaros pribėgo du nepažįstami vaikinai. Vienas iš jų kumščiu kelis kartus trenkė nukentėjusiajam į galvą. Vaikinui  pargriuvus ant žemės, užpuolikai jį ėmė spardyti kojomis, reikalaudami atiduoti kuprinę.

Nepavykus iš rankų išplėšti kuprinės, užpuolikai pasišalino, o nukentėjęs vaikinas pastebėjo, kad striukės kišenėje nebėra elektroninės cigaretės, kurios vertė 60 eurų. Be to, buvo sulaužyti jo 150 eurų vertės akiniai. Klaipėdietis patyrė 210 eurų žalą.

Įtariamųjų požymiai: vaikino, kuris mušė kumščiais, amžius apie 17-18 metų, ūgis apie 170, smulkaus sudėjimo, trumpų juodų plaukų, kalbėjo lietuviškai. Buvo apsirengęs medžiagine trumpa, tamsia sportine striuke, pilkomis sportinėmis kelnėmis.

Antro vaikino požymiai: ūgis apie 175 cm., vidutinio kūno sudėjimo, kalbėjo lietuviškai. Buvo apsirengęs tamsiai mėlyna žiemine striuke.

Policijoje dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo.


  2018-02-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt