P0

Miestas

Naujovės Klaipėdos apylinkės teisme

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-06


Klaipėdos apylinkės teismas, siekdamas gerinti teismo lankytojų aptarnavimo kokybę, praneša padaręs kai kuriuos pakeitimus.

Teigiama, kad nuo šiol Klaipėdos miesto rūmų pirmame aukšte veiks ne tik Dokumentų priėmimo, bet ir Dokumentų išdavimo poskyris (langelis).

Nuo antradienio dokumentus ir priduoti, ir atsiimti jau galima teismo I a., teismo nuotr.

Procesinius dokumentus, kuriuos anksčiau lankytojai atsiimdavo teismo civilinių, baudžiamųjų ir administracinių nusižengimų bylų raštinėse ar Archyvo skyriuje, dabar lankytojai galės gauti vienoje vietoje – Dokumentų išdavimo poskyryje (langelyje).

Čia teismo lankytojams bus išduodami visi dokumentai – iš archyvinių bylų, civilinių, baudžiamųjų, administracinių nusižengimų bylų ir kiti dokumentai, pavyzdžiui, neprocesiniai, kurie nebus siunčiami paprastu ar elektroniniu paštu. Dokumentų išdavimo poskyrio telefono numeris yra (8 46) 47 47 90.

Bylų tvarkaraščiai nuo šiol skelbiami ekranuose I a., teismo nuotr.

Kita įdegta naujovė – nuo antradienio teismo posėdžių tvarkaraščiai yra skelbiami rūmų pirmame aukšte įrengtuose televizorių ekranuose. Viename jų lankytojai matys civilinių bylų, kitame – baudžiamųjų ir administracinių nusižengimų bylų teismo posėdžių tvarkaraščius. Ekranuose taip pat yra skelbiama informacija apie neįvyksiančius teismo posėdžius.


2018-03-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt