P0

Kriminalai ir nelaimės

Plėšikavo Kovo 11-ąją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-12


Minint 28-ąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metines, nusikaltėliai nesnaudė: uostamiestyje registruoti du apiplėšimai su užpuolimu.

Ankstyvą sekmadienio rytą 6.30 val. Tiltų g. prie namo laiptinės 1983 m. gimęs vyras buvo užpultas ir sumuštas dviejų nepažįstamų asmenų. Jie nukentėjusiajam sudavė daugybę smūgių. Sumuštas vyras pasigedo mobiliojo ryšio telefono, odinės piniginės, kurioje buvo vairuotojo pažymėjimas, vairuotojo kortelė, bankų kortelės, kiti dokumentai ir apie 350 eurų grynaisiais.

Palmiros Mart nuotr.

Kovo 11-ąją Klaipėdos policijoje užregistruotas ir 1988 m. gimusio klaipėdiečio pareiškimas apie jo užpuolimą viename naktiniame bare. Apie 3 val. nakties Taikos pr. esančio naktinio baro tualete vyras plaudamas rankas pajuto smūgį į galvą iš nugaros. Nuo smūgio nukentėjusiajam pargriuvus ant žemės, iš vienos džinsų kišenės iškirto telefonas, iš kitos – elektroninės cigaretės įrenginys. Du jį užpuolę asmenys pagriebė šiuos daiktus bei pabėgo. Vyras teigia patyręs 600 eurų nuostolį.

 


  2018-03-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt