Kriminalai ir nelaimės

Bus teisiami už užsienyje vogtas brangias prekes

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-15


Užsienyje grobė didelės vertės krovinius su paklausą turinčiomis įvairiomis prekėmis, kurias realizuodavo Lietuvoje ir kitose šalyse – tokį ikiteisminį tyrimą kartu su prokuratūra baigė Klaipėdos apskrities Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai (KPONTV). Atliekant tyrimą bendradarbiauta su teisėsaugininkais iš užsienio, iš jų gauta daug vertingos informacijos, praneša policija.

Nusikalstama veika vertėsi anksčiau ne kartą teistas Plungės rajono gyventojas ir Telšiuose registruotos uždarosios akcinės bendrovės direktorius. Kaltinamieji buvo sulaikyti 2017 m. sausio mėn.

Jie sučiupti, kai naktį Telšių rajone lydėjo vilkiką, kurio puspriekabėje aptikta daugiau nei 100 000 eurų vertės Danijoje pavogtų elektrinių  diskinių pjūklų ir rūbų. Patikrinimo metu vairuotojas pateikė pareigūnams netikrus krovinio gabenimo dokumentus ir transporto priemonės techninės apžiūros rezultatų kortelę.

Per kratas pas bendrovės direktorių rastas neteisėtai laikytas revolveris su 5 šoviniais, o pas plungiškį – netikras kitos Vilniuje užregistruotos firmos spaudas.

Prokuroro sprendimais apribotos kaltinamųjų nuosavybės teisės į grynuosius pinigus, vilkiką bei puspriekabę, o sulaikytas krovinys grąžintas nukentėjusiesiems Danijoje.

Abiems kaltinamiesiems buvo paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.

2018 m. sausio mėn. Plungės rajono gyventojas nuteistas realia laisvės atėmimo bausme kitoje baudžiamojoje byloje dėl analogiško padaryto nusikaltimo.

Tada nuteistasis su bendrininkais laikė ir gabeno daugiau nei 4000 pakuočių su Norvegijoje pavogtais rūbais. Už šį nusikaltimą jam paskirti 2 m. laisvės atėmimo bausmė, iš jo konfiskuota 13 000 eurų.


Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

2018-03-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt