P0

Kriminalai ir nelaimės

Šovė į aštuoniolikmetį?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-19


Sekmadienio vakare 19.30 val. į gydymo įstaigą kreipėsi aštuoniolikmetis vaikinas. Jis nurodė, kad 18.30 val., jam einant pėsčiųjų tiltu per geležinkelį Priestočio g., nepažįstamas asmuo šovė į jį šratiniu pistoletu. Nukentėjusiajam diagnozuota kairės plaštakos šautinė žaizda, jis išleistas gydytis ambulatoriškai.

Policijoje įvykio aplinkybės tikslinamos. Pranešama, kad ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo pradėtas tik tarnybiniu pranešimu, kadangi nukentėjusysis nurodė, jog dėl įvykio niekam pretenzijų neturi. Neatmestina, jog jis dėl nepažįstamo šaulio gudrauja ir nesako, kaip iš tiesų susižalojo ranką.


2018-03-19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt