P0

Kriminalai ir nelaimės

Neteko per 30 000 eurų, rado revolverį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-27


Policijai pranešta apie didelę pinigų vagystę Karklės kaime. Skelbiama, kad tarp kovo 19 ir 25 d. iš čia esančio namo be įsilaužimo žymių dingo 30 000 eurų, 1200 Šveicarijos frankų ir 4000 JAV dolerių. Pranešama, kad namą saugo saugos tarnyba.

Policijos departamento duomenimis, ankstų antradienio rytą į Klaipėdos ligoninę iš buto Palangoje, Taikos g. pristatytas ir dėl durtinės žaizdos krūtinėje paguldytas 50-metis vyras. Jis paaiškino, kad prieš kelias valandas, naktį apie 0. 05 val. Palangoje viešoje vietoje jį aštriu daiktu sužalojo nepažįstami asmenys. Aplinkybės aiškinamos.

Pirmadienį į Klaipėdos apskrities policijos komisariatą kreipėsi 1976 m. gimęs vyras, kuris pareigūnams pateikė mažos galios 4 mm revolverį „ME38 Magnum-4R“. Vyriškis paaiškino, kad sekmadienį apie 18 val. Gluosnių skg., Dangės upės pakrantėje ginklą surado jo mažametis sūnus (g. 2005 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu.

 


  2018-03-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt