P0

Kriminalai ir nelaimės

Prie automobilio vairo – girtut girtutėliai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-31


Didįjį Penktadienį du vairuotojai prie automobilio vairo sučiupti girti iki žemės graibymo, vienas rado nupjautą savo mašinos stabdžių laidelį, o “Regitroje” bandyta užregistruoti dar nuo 2011 metų Italijoje ieškomą automobilį.

Asociatyvi nuotr.

Policijai pranešta, kad penktadienio vakare 20.50 val. Statybininkų pr. važiuoja automobilis „Ford Focus“, kurio vairuotojas galimai yra neblaivus. Automobilį vairavo 1986 m. gimęs vyras, kuriam alkoholio matuokliu nustatytas net 3,17 promilės neblaivumo laipsnis. Vairuotojas uždarytas į areštinę.

Tą pačią dieną pranešta, kad 16 val. Dangaus g. Slengių k. prie parduotuvės automobilio „Toyota“ vairuotojas atsitrenkė į automobilį „Opel“ ir, nuvažiavęs į stovėjimo aikštelę, sustojo. Atvykus policijos pareigūnams, „Toyota“ vairuotojui, gim. 1950 m., nustatytas 2.79 promilės girtumas. Vyras irgi atsidūrė areštinėje.

Kiek mažiau buvo apsvaigęs Kretingoje Kęstučio g. 11. 45 val. pareigūnų patikrinimui sustabdyto automobilio „Opel Vectra“ pusamžis vairuotojas. Alkoholio matuokliu jam nustatytas vidutinis – 1,68 prom. – girtumas.

Tą pačią dieną į policiją kreipėsi 1989 m. gimęs vyras, kuris pranešė, kad 14.50 val.  Šilutės pl. pastebėjo, jog yra nupjautas jo automobilio „Mitsubishi Colt“ stabdžių sistemos elektrinės dalies laidas. Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą.

Su neįprastu atveju dar kovo 22 d. susidūrė “Regitros” Klaipėdos filialo darbuotojas. Policijai pateiktame pranešime jis nurodė, jog tądien, apie 11.20 val. į juos kreipėsi 1950 m. gimęs vyriškis, kuris norėjo užregistruoti transporto priemonę „Mazda 6“. Paaiškėjo, kad minėtas automobilis yra ieškomas Italijoje dar nuo 2011 m. balandžio mėn.


  2018-03-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt