P0

Kriminalai ir nelaimės

Viena moteris nukentėjo, kita tapo įtariamąja

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-01


Šeštadienį policijoje gautas “Amberton Klaipėda” viešbučio kambarinės, gim. 1959 m., pareiškimas. Jame moteris nurodo, jog agresyvus rusiškai kalbėjęs asmuo viešbučio viduje iškeikė ją necenzūriniais žodžiais, tampė už rūbų bei keliu spyrė į šlaunį, ranka sudavė į petį, taip sukeldamas fizinį skausmą bei sutrikdydamas viešąją rimtį. Dėl įvykio sulaikytas 1982 m. gimęs Ukrainos pilietis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Vėlų šeštadienio vakarą apie 23 val. Žardininkų g. namuose įvykusio konflikto metu 1994 m. gimusi mergina, būdama neblaivi (0,61 prom.), savo sugyventiniui, gim. 1995 m., peiliu sužalojo rankos pirštus ir kairįjį petį. Mergina Šv. Velykas sutiks areštinėje.


  2018-04-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt