P0

Kriminalai ir nelaimės

Smurtauta Žvejų gatvėje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-02


Abi Velykų naktis Klaipėdos senamiestyje smurtauta. Rajone sulaikyta girta šešiasdešimtmetė vairuotoja.

Policija praneša, kad sekmadienio naktį apie 03.00 val. Žvejų g. šalia naktinio baro buvo užpultas 38 metų vyras. Jį sumušė keturi nepažįstamieji. Įvykio vietoje patrulių rinktinės pareigūnai sulaikė tris įtariamuosius: du gimusius 1990 m. ir vieną, gimusį 1989 m. Nukentėjusiajam medikai diagnozavo apatinio žandikaulio lūžį.

Klaipėda, Žvejų g. Martyno Vainoriaus nuotr.

Pirmadienio naktį apie 02.30 val. irgi toj pačioj Žvejų g. prie 1999 m. gimusios merginos vairuoto “Volvo” automobilio priėjęs apie 30-40 m. nepažįstamasis iškeikė ją necenzūriniais žodžiais, spyrė į galinio matymo veidrodėlį bei, atidaręs galines dureles, bandė ištraukti iš automobilio merginos draugą ir kėsinosi jį sumušti. Įvykio vietoje policijos pareigūnai sulaikė 1978 m. gimusį įtariamąjį.

Sekmadienį apie 19.35 val. Klaipėdos r., Dumpių k. neblaivios (1,93 prom.) šešiasdešimtmetės moters vairuojamas automobilis “Nissan Rouge” atsitrenkė į blaivios moters vairuojamą “Toyota Corolą”. Neblaivioji vairuotoja sulaikyta.

 


2018-04-02

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt