P0

Kriminalai ir nelaimės

Sulaužė žandikaulį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-11


Tarp vairuotojų kilęs konfliktas vienam iš jų baigėsi ligoninėje.

Policija praneša, kad pirmadienį apie 08.30 val. Nemuno g. 1981 m. gimęs klaipėdietis sustabdė jo vairuotą automobilį BMW.  Tuo metu jam iš galo privažiavusio kito automobilio, irgi tos pačios BMW markės, vairuotojas ėmė signalizuoti garso signalu.

Abiems vairuotojams išlipus, viešoje vietoje tarp jų kilo konfliktas, kurio metu iš galo privažiavusio BMW vairuotojas, gimęs 1989 m., nukentėjusįjį pastūmė, griebė jam už gerklės bei kumščiu trenkė į veidą, o šiam parklupus, spyrė į galvą. Medikai pareiškėjui diagnozavo veido kaulo lūžius, jis gydomas Klaipėdos universitetinės ligoninės Veido žandikaulio chirurgijos skyriuje. Policija tiria įvykį.


  2018-04-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt