Regionas

Saugiausias Palangos darželis – „Žilvinas“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-13


Išrinktas ne tik Klaipėdos, bet ir Palangos saugiausias darželis.

Policijos nuotr.

Pranešama, kad siekiant ugdyti vaikų saugaus eismo įgūdžius, skatinti ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių ir policijos bendradarbiavimą, surengtas saugiausios Palangos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigos konkursas. Policijos organizuotame renginyje dalyvavo penkių lopšelių-darželių auklėtinių komandos. Darželinukai rungėsi sportinių estafečių, teorinių klausimų apie saugų elgesį, galvosūkių, vaizdo užduočių rungtyse.

Nugalėtojai buvo apdovanoti pliušiniais policijos bičiuliais Amsiais, prizininkai – diplomais, ir visi dalyviai – dovanėlėmis.

Pirmosios vietos laimėtojų lopšelio-darželio „Žilvinas“ auklėtinių komandai buvo įteikta pereinamoji taure bei lentelė, žyminti apie saugiausią Palangos ikimokyklinio ugdymo įstaigą 2018 metais. Visų ikimokyklinio ugdymo įstaigų mažieji atstovai džiaugėsi dovanėlėmis ir tryško geromis emocijomis.

captcha
Įveskite aukščiau pateiktą tekstą:

2018-04-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda“ priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai“. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Herkaus Manto g. 36 – 6 kab.
Klaipėda, LT-92233
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt