P0

Kriminalai ir nelaimės

Moterį užpuolė Palangos politikas?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-08


Policija praneša apie viešoje vietoje įvykusį incidentą, kuriame dalyvavo ir Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys.

Pirmadienį policijoje gautas pareiškimas, kad gegužės 4 d. apie 14.30 val. viešoje vietoje, automobilių stovėjimo aikštelėje, Ligoninės g., Klaipėdoje moteris galimai buvo užpulta dviejų vyrų. Vienas iš jų – Palangos m. savivaldybės tarybos narys E.Ž., einant gatve moterį filmavo ir žodžiu jai pagrasino, kitas vyras ją taip pat filmavo. Bandant moteriai išvažiuoti iš automobilių stovėjimo aikštelės, antras vyras ranka trenkė į jos automobilio kapotą, taip jį apgadindamas.

Policijoje pradėtas tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.


2018-05-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt