P0

Veidai

Pareigūnai darbe mini Šeimos dieną

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-15


Šeima yra mūsų stiprybės šaltinis ir pagrindinis atramos taškas – ypač dirbant neretai įtemptą policijos pareigūno darbą. Klaipėdos apskrities žmonėms tarnauja policijoje dirbantys broliai ir seserys, tėvai ir vaikai, vyrai ir žmonos.

Policijos pranešime teigiama, kad sutuoktiniai Vilma ir Nerijus susipažino darbe – tada dar abu tarnavo Patrulių rinktinės Mobiliojoje kuopoje, vėliau Nerijus perėjo į Viešosios tvarkos tarnybą dirbti areštinėje ir šiandien čia tarnauja jau per 20 metų. Tuo tarpu Vilma visus 18 tarnybos metų tebedirba Patrulių rinktinėje.

Brolis ir sesuo Aurelija ir Edgaras pareigūno darbą pasirinko įkvėpti Kelių policijoje daug metų dirbusio tėčio. Abu tarnauja jau po 12 metų ir mano pasirinkę ypatingai įdomią profesiją – energingoji Aurelija visus 12 metų dirba Prevencijos pareigūne ir juokdamasi užtikrina, jog darbas ją „veža“. Edgaras tarnybą taip pat pradėjo kaip prevencijos pareigūnas, o šiuo metu dirba Operatyvaus valdymo skyriuje.

Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Violeta su pasididžiavimu žvelgia į sūnų Ruslaną, prieš 5 metus pasirinkusį policijos eksperto kelią Kriminalistinių tyrimų tarnyboje. Violeta juokiasi, kad įtakos sūnaus pasirinkimui turėjo tai, jog nuo 5 metų jį atsivesdavo į darbą, jis net turėjo medinį pistoletą, su kuriuo žaisdavęs policininką. Anot jos, Ruslanas – idėjinis policininkas, kuriam neduok algos, tik leisk dirbti.

Kartais mes matome tik uniformą, tačiau nepraleiskime progos pažvelgti ir į ją dėvintį Žmogų.

Ginti. Saugoti. Padėti – Vertinti. Gerbti. Mylėti. Su Tarptautine šeimos diena visus sveikina Klaipėdos policijos pareigūnai.


2018-05-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt