header / full width banner
Konsultacijos

Kviečia burtis kūrybininkus freelancerius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-16


Kūrybos industrijos sektorius yra greičiausiai augantis sektorius Europoje, dirbančių šioje srityje darbuotojų paklausa auga žaibišku greičiu. Didelė dalis šios srities kūrybininkų ir Createch atstovų yra nuotoliniu būdu dirbantys, laisvai samdomi specialistai, kuriems skiriama ši, pirmoji Klaipėdoje, freelancerių susitikimų, patirčių dalinimosi bei mokymosi platforma.

„Kultūros fabriko“ inkubatoriaus erdvės puikiai pritaikomos tarpsektoriniam bendradarbiavimui – ne tik viduje, bet ir su išore – čia reguliariai organizuojami atviri, įvairių kūrybos sričių atstovų susitikimai bei kūrybos industrijų ekspertų paskaitos.

Pranešime spaudai teigiama, kad „Idea2show“ mokymosi platforma padės laisvai dirbantiems žmonėms geriau išsiaiškinti savo tikslus, palaikyti santykius tiek su skirtingos, tiek su tos pačios srities freelanceriais ir net nusistatyti sau naujas galimybių ribas.

Pirmojo susitikimo birželio 4 d. svečiai, konsultantai ir lektoriai – Simona Laiconaitė ir Mantas Žalkauskas. Tai didelę patirtį akseleratoriuose ir inkubatoriuose sukaupę verslo mentoriai, kurie yra paruošę intensyvų trijų valandų užsiėmimą „Freelancer’s guide to the galaxy arba trys valandos jogos tavo karjerai“.

Simona Laiconaitė Inovacijų bei verslo mentorė ir konsultantė, Fuckup Nights Vilnius ir Nailed it Vilnius įkūrėja ir renginių apie verslo nesėkmes organizatorė, mados prekės ženklo MadMona kūrėja, „Transparency International“ Lietuvos skyriaus tarybos narė.

post banner

Mantas Žalkauskas – mokymo(si) specialistas, padedantis individams ir komandoms mokyti(s) iš savo patirties bei priimti kokybiškus veiklos sprendimus. Nesibodi keisti profesijos ir šiuo metu planuoja kelionę aplink pasaulį.

Simona ir Mantas birželio 4 dieną „Kultūros fabrike“ vyksiančiame susitikime pristatys penkis temų blokus, su kuriais dalyviai startuos kuriant savo asmeninę freelance imperiją.

Į „Idea2show“ nuolatinių susitikimų platformą kviečiami registruotis įvairiausių sričių kūrybininkai ir createch darbuotojus: vaizdo turinio, komunikacijos strategijų specialistai, programuotojai, kompiuterinio meno kūrėjai, grafinio ir kitų sričių dizaino atstovai, žaidimų kūrėjai, scenaristais, taip pat, fotografavimo, ir  reklamos veiklą vystantys, projektinėmis kultūrinėmis veiklomis buriantys bendruomenes asmenis, kitokią meninę kūrybą ir unikalių produktų kūrimą pasirinkę freelanceriai.

Iniciatorius ir organizatorius –Klaipėdos „Kultūros fabriko“ bendruomenė. Narystė ir renginiai nemokami. Pirmojo susitikimo informaciją rasite prisijungę prie Klaipėdos Meetup‘o „Idea2show“. Registruotis nemokamai čia arba tel. +3704631101, arba Facebook.


2018-05-16

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda“ priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai“. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt