P0

Kriminalai ir nelaimės

Už heroino platinimą – griežtos bausmės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-24


Policija praneša apie Klaipėdos apygardos teisme paskelbtą nuosprendį trims organizuotos grupės nariams, kurie dideliais kiekiais platino heroiną. Du klaipėdiečiai už grotų pasiųsti 15 ir 11 metų,  o 100 g heroino iš jų įsigijęs asmuo turės sumokėti 36 900 eurų baudą.

Trys uostamiesčio ir vienas sostinės su organizuotu nusikalstamumu siejami gyventojai buvo patraukti baudžiamojon atsakomybėn po sėkmingos Klaipėdos kriminalistų operacijos, kai jie 2016 m. spalio mėn. automagistralėje sustabdė du iš Vilniaus į Klaipėdą važiavusius automobilius.

Pas anksčiau neteistą klaipėdietį buvo rastas labai didelis kiekis heroino, taip pat kokaino bei kitų asmenų dokumentų. Jo bute Klaipėdoje aptikta neteisėtai laikytų psichotropinių vaistų bei kanapių.

Buvo nustatyta, kad apie 100 g kvaišalų sulaikytasis įgijo sostinėje pas praeityje už plėšimą, vagystę, neteisėtą disponavimą šaunamuoju ginklu bei nužudymą sunkinančiomis aplinkybėmis teistą vilnietį.

Narkotikų pirkimo-pardavimo sandoryje jam tarpininkavo du klaipėdiečiai. Vienas iš jų, 33 metų amžiaus, už nužudymą, turto prievartavimą bei narkotikų platinimą teistas asmuo 2015 metais lygtinai paleistas iš pataisos namų ir nusikaltimo padarymo metu privalėjo dalyvauti elgesio pataisos programose.

Sulaikymo metu jis pasipriešino policijos pareigūnams ir pabandė narkotikus praryti. Pas sulaikytąjį ir jo 11 kartų teistą bendrininką aptikta heroino. Policijos pareigūnams pasipriešinęs kaltinamasis 2017 m. rugsėjį buvo nuteistas 1 m. 11 mėn. laisvės atėmimo bausme.

Vilnietis sulaikytas 2017 m. vasario mėn. Jo gyvenamojoje vietoje sostinės policijos pareigūnai aptiko kanapių, hašišo bei opijaus. Tačiau narkotines medžiagas nuteistiesiems pardavęs vilnietis išteisintas neįrodžius, kad jis dalyvavo nusikalstamos veikos padaryme.


  2018-05-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt