P0

Kriminalai ir nelaimės

Vėl tikrino vairuotojų blaivumą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-02


Savaitgalį Klaipėdos Kelių policijos tarnybos pareigūnai nustatė ne vieną neblaivų vairuotoją Klaipėdos mieste bei Klaipėdos rajone. Prevencinės priemonės atliktos ir kitose regiono vietose.

Policijos nuotr.

Pranešama, kad kai kurie iš sulaikytų vairuotojų buvo išgėrę tik labai nedaug ar pagiringi. Pavyzdžiui, šeštadienį tik pradedančiai vairuotojos „karjerą“ 25 metų merginai Klaipėdoje nustatytas 0,02 promilės neblaivumas. Kadangi žaliuoju klevo lapu pažymėtų automobilių vairuotojai turi važiuoti absoliučiai blaivūs, šiai „BMW“ vairuotojai gresia atsakomybė.

Tą pačią dieną nubausti ir nesunkiai girti 35 metų automobilio „Honda Accord“ (0,74 prom.), 31 metų „Audi A4 Avant“ (0,52 prom.) ir 26 metų „BMW“ (0,9 prom.) vairuotojai.

Tačiau sunkiai eisme orientavosi du Gindulių k. Klaipėdos r. vairavę asmenys. 68 metų vyras, vairuodamas transporto priemonę „Škoda Superb“, nepasirinko saugaus atstumo ir atsitrenkė į priekyje stovėjusį automobilį. Jam nustatytas 2,01 promilės girtumas.

64 metų vairuotojas važiavo „Opel Meriva“ irgi nepasirinko saugaus atstumo ir atsitrenkė į priekyje stovėjusį automobilį, jį sugadino ir, negana to, pasišalino iš įvykio vietos. Šio vairuotojo girtumas –1,17 promilės.

Kelių patrulių kuopos pareigūnai su Kretingos policijos pareigūnais penktadienį Kretingoje patikrino 187 transporto priemones ir nustatė 6 Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus.

Klaipėdos m., Plungėje, Kretingos r. ir Klaipėdos r. pareigūnai iš viso patikrino 463 transporto priemones, nustatė 22 KET pažeidimus, iš kurių keturis – neblaivius vairuotojus. Trys vairuotojai buvo vartoję alkoholį, tačiau neviršijo leistos ribos.


  2018-07-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt