P0

Regionas

Palangoje kėsinosi į žydų simboliką

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-15


Policijos pareigūnų ekipažas, šeštadienio vakare patruliuodamas Palangoje, apie 22.30 val. Vytauto gatvėje ties Birutės parku išgirdo garsą, primenantį akmens kalimą.

Pašvietę žibintuvėliu į sklindančio garso pusę, pareigūnai pastebėjo du asmenis. Vienas iš jų rankose turėjo plaktuką, kuriuo daužė prie gatvės stovintį monumentą su žydų simbolika. Net ir ėmus pareigūnams artintis prie pažeidėjų bei šviečiant į juos žibintuvėliu, vandalai nenutrūkstamai pasikeisdami daužė monumentą.

Įvykio vietoje sulaikyta 50-metė moteris, kuriai nustatytas lengvas (0,42 prom.) girtumas. Antrasis pažeidėjas sugebėjo pasprukti. Pradėtas tyrimas dėl kapo ar kitos viešosios pagarbos vietos išniekinimo.

 

 


2018-07-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt