P0

Sportas

Dviračių žygyje dalyvavo ir klaipėdiečiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-19


Šią savaitę Klaipėdos apskrityje vykusiame Lietuvos karių asociacijos organizuotame dviračių žygyje  „Valstybė – tai Tu arba LT-100: dviračiais aplink Lietuvą“ dviejuose etapuose dalyvavo ir Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Klaipėdos poskyrio nariai.

Pirmadienio etapas buvo Nida-Nemirseta, maršrutas apie 83 km driekėsi dviračių taku per Neringą, paskui – iki Nemirsetos. Trečiadienio etapas buvo Nemirseta-Skuodas, jo maršrutas – taip pat apie 83 km.

Net tik gana daug kilometrų, bet ir alinantis karštis vargino žygio dalyvius, o apie 30 proc. maršruto sudarė žvyruoti kaimo keliai.

Policija praneša, kad aplankytas Lietuvos ir Latvijos pasienis, susitikta su Lazdininkų bei Senosios Įpilties bendruomenėmis, ant Senosios Įpilties piliakalnio iškelta Lietuvos valstybės istorinė vėliava, sugiedota Tautiška giesmė.

Žygio dalyviams, be visa kita, pakeliui buvo parodyti Klaipėdos apskrities policijos kinologų tarnybinių šunų sugebėjimai.


2018-07-19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt