P0

Kultūra

Dainos konkursas “Įgarsink Klaipėdos jaunimą”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-08-01


Kokį miestą mato Klaipėdos jaunimas? O svarbiausia – kaip jį girdi?

Ar pastebėjote, kad dainų apie jūrą daug, bet neturime tokios, kuri būtų apie MUS, prie Baltijos jūros augusius, vėjų nugairintus, laisvę ir jaunystę švenčiančius klaipėdiečius? – tokiais žodžiais į jaunimą kreipiasi konkurso „Įgarsink Klaipėdos jaunimą“ organizatoriai.

Jaunimas iki 29 metų kviečiamas kartu ieškoti Klaipėdos miesto jaunimo unikalumo, kuriant dainą, labiausiai atspindinčią Klaipėdą ir čia gyvenantį ar atvykstantį jaunimą. Klaipėdos jaunimo daina – tai kelias į jaunimo identiteto formavimą.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Konkurso organizatoriai tikisi, kad kuriantys Klaipėdos jaunimo dainą joje atspindės pagrindines jaunimo vertybes, jų vaidmenį miesto gyvenime.

Nesvarbu, ar dainą kurs jauni profesionalai, ar meniškos sielos, gebantys kurti asmenys – visi kviečiami įgarsinti save ir visą Klaipėdos jaunimą.

Konkurso dalyviai kviečiami pateikti savo kūrinius (dainos tekstą arba ir tekstą, ir melodiją) iki š.m. rugsėjo 30 d. el. paštu rinkisklaipeda@gmail.com

Daina bus įrašyta garso įrašų studijoje, padedant profesionaliems muzikantams. Kas jie – kol kas paslaptis. Organizatoriai nenori apibrėžti jaunimo ir daryti įtakos kūrinių stiliui. Tačiau, tikina, kad jie taip pat klaipėdiečiai, sakoma pranešime spaudai.


  2018-08-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt