P0

Švietimas

Prasideda antrasis priėmimo į KU etapas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-08-01


Liepos 31 dieną baigėsi bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas pirmojo etapo sutarčių pasirašymas.

Šiuo etapu su Klaipėdos universitetu (KU)sutartis pasirašė 239 būsimieji pirmosios studijų pakopos pirmakursiai. Iš jų 116 įstojo į valstybės finansuojamas vietas, 122 – į valstybės nefinansuojamas vietas ir 1 – į valstybės nefinansuojamą studijų vietą su studijų stipendija.

KU nuotr.

Kaip ir kasmet, daugiausia stojančiųjų KU rinkosi sveikatos mokslų kryptį. Taip pat didelio studentų susidomėjimo susilaukė humanitarinių, inžinerijos, socialinių bei ugdymo mokslų kryptys.

Švietimo vidus

Nuo trečiadienio, rugpjūčio 1 d. 12 val. prasideda antrasis pagrindinio priėmimo etapas. Pageidaujantys jame dalyvauti savo ketinimą turi pažymėti bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje.

Antrojo etapo prašymus į bakalauro studijas galima atnaujinti nuo rugpjūčio 1 d. 12 val. iki rugpjūčio 3 d. 16 val. Stojantieji gali keisti pageidavimų eiliškumą, pakeisti jau įrašytus valstybės nefinansuojamų vietų pageidavimus ar įrašyti naujus, bet negali įrašyti naujų valstybės finansuojamų vietų ir valstybės nefinansuojamų vietų su studijų stipendija pageidavimų.

Antrajame etape galios tas pats įregistruotas prašymas, todėl šiame etape galės dalyvauti tik tie, kurie savo prašymus registravo pirmajame etape.

KU praneša, kad šio etapo rezultatus stojantieji sužinos rugpjūčio 7 d. iki 12 valandos.


2018-08-01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt