P0

Kriminalai ir nelaimės

Vienas girtas darbe, kitas – ant motociklo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-08-01


Regis, ne visus, dirbančius lauke, gąsdina šalį užplūdę karščiai – yra ir tokių, kurie darbo metu dar “pasišildo” ir iš vidaus.

Policija antradienį gavo pranešimą apie statybvietėje galimai dirbantį neblaivų vyrą.

Apie 10.10 val. pareigūnai, atvykę į  Mokyklos g. – Šilutės pl. žiedinę sankryžą, aptiko 48 metų darbininką, kuris statybvietėje vairavo ilgastrėlį ekskavatorių “Kobelco”. Vyras buvo neblaivus, jam alkoholio matuokliu nustatytas net 2,43 prom. girtumas. Apie įvykį informuoti įmonės vadovai, vyras nušalintas nuo darbo ir išvežtas į areštinę, jam surašytas protokolas.

Ar girtas buvo šiuo metu nurodytoje sankryžoje vienas iš  čia besidarbuojančių kelininkų – nepranešama.

Ar girtas buvo Mokyklos – Šilutės pl. sankryžoje vienas iš čia besidarbuojančių kelininkų – nepranešama. Martyno Vainoriaus nuotr.

Trečiadienio naktį apie 0.27 val. apsaugos darbuotojas informavo, kad Debreceno g., išėjęs iš baro, veikiausiai neblaivus asmuo sėdo ant motociklo ir nuvažiavo.

Nuvykę minėtu adresu policijos pareigūnai pastebėjo prie motociklo stovintį vyrą, kuris buvo akivaizdžiai neblaivus. Minėtame bare buvo dar du neblaivūs ir darbuotojų nepageidaujami asmenys.

Paaiškėjo, kad vienas iš jų tris kartus važiavo motociklu ir vėl grįždavo į barą. 47 metų vyras pareigūnams patvirtino vairavęs motociklą, alkoholio matuokliu jam nustatytas 1,57 prom. girtumas, ligoninėje paimtas kraujo mėginys girtumui patvirtinti. Netrukus paaiškėjo, jog vyras apskritai neturi teisės vairuoti motociklo, dėl vairavimo išgėrus jis uždarytas į areštinę.


  2018-08-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt