P0

Kultūra

Kuldygos vasaros kūrybiškumo mokykla laukia paraiškų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-08-03


Kuldygos menininkų rezidentūra ir Kuldygos rajono savivaldybė kviečia dalyvauti vasaros kūrybiškumo mokyklos programoje „Paslaugų dizainas. Edukacija ir 21 amžius“ („Service Design. Education and the 21st Century”). Dalyviai turės galimybę susipažinti su paslaugų dizaino koncepcija ir metodais bei išmokti juos pritaikyti praktikoje. Vasaros stovykla veiks rugpjūčio 13 – 17  d. Kuldygoje (Latvija).

Kuldyga, Palmiros Mart nuotr.

Šių metų vasaros mokyklos tyrimo objektas susijęs su socialinio dizaino sritimi – bus siekiama pateikti modernias idėjas Latvijos vidurinių mokyklų edukacijos turiniui ir būdams jas įgyvendinti. Programos dalyviai susipažins su paslaugų dizaino metodais, įskaitant koncepcijos apibrėžimą, tyrimą, bendradarbiavimą ir bendrą kūrybą, prototipų kūrimą, bandymus ir sprendimo įgyvendinimą. Vasaros mokykloje įgytos žinios dalyviams padės ateityje pritaikyti paslaugų dizaino metodus profesinėje veikloje bei siekiant karjeros, todėl ypač laukiami kūrybinių specialybių studentai.

Kuldygos menininkų rezidentūra nuo 2016 metų bendradarbiauja su Latvijos dailės akademija vystant meno ir kūrybiškumo klasterį Kuldygoje. Tarptautinė paslaugų dizaino strategijų ir inovacijų studijų magistro laipsnio programa bus pristatyta kaip klasterio paslaugų dalis. Kuldygos meno ir kūrybiškumo klasteris orientuojasi į paslaugų dizaino industrijos plėtrą Latvijoje.

Vasaros kūrybiškumo mokyklos programoje „Paslaugų dizainas. Edukacija ir 21 amžius“ kviečiami dalyvauti keturi atstovai iš Lietuvos – po du iš Klaipėdos regiono bei Neringos. Dalyvių apgyvendinimo, maitinimo ir seminarų išlaidos padengiamos iš projekto „CCI & Sustainability“ lėšų.

Daugiau informacijos apie projektą, išsamią Kuldygos vasaros kūrybiškumo mokyklos programą bei dalyvio paraiškos formą rasite čia. Užpildytas paraiškas iki rugpjūčio 9 d. prašoma siųsti el. paštu: juta.kasakovska@kuldiga.lv.

INFORMACIJA

Kuldygos vasaros kūrybiškumo mokykla organizuojama įgyvendinant jungtinį projektą „Esminis „tradicinės“ industrijos pokytis į kūrybines industrijas – darnios regioninės plėtros pagrindas“ („CCI & Sustainability”), vykdomą pagal 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programą. Vadovaujantis partneris – Kuldygos rajono taryba, bendradarbiaujantys partneriai: Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (Klaipėdos savivaldybė), Vilniaus dailės akademijos padalinys Nidos meno kolonija ir Liepojos kūrybinių industrijų klasteris. Bendras projekto biudžetas yra 220 193,06 Eur, iš jų Europos regioninės plėtros fondo finansavimas – 187 164,08 Eur.


  kultūros straipsnių vidus 10

  2018-08-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt