P0

Kriminalai ir nelaimės

Žuvo dviratininkas, jūroje nuskendo svečias

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-08-04


Penktadienį Klaipėdoje ir rajone įvyko kelios skaudžios nelaimės, pasibaigusios net trijų žmonių mirtimis.

Policija praneša, kad apie 18.12 val. Liepojos g. automobilis “Škoda”, kurį vairavo blaivus 61 metų vyras, partrenkė ta pačia kryptimi važiavusį 51 metų dviratininką. Pastarasis įvykio vietoje žuvo. Išsamesnių eismo įvyko detalių nepateikiama.

Tuo metu  Klaipėdos rajone, Žemgulių k. apie 22. 25 val. automobilis “Toyota Avensis”, vairuojamas 72 metų vyro, kliudė ant kelio, vairuotojo teigimu, be šviesą atspindinčių elementų sėdėjusį 50-metį vyrą. Atvykusi greitoji konstatavo partrenktojo mirtį.

Asociatyvi Martyno Vainoriaus nuotr.

Pirmąją auką penktadienį pasiglemžė ir jūra: apie 11.26 val  Girulių paplūdimyje nuskendo iš Rusijos pasisvečiuoti į Klaipėdą atvykęs 65 metų vyras.

Be to, iš Klaipėdos ligoninės gautas pranešimas, kad apie 11.21 val. greitoji į ligoninę pristatė 34 metų Vokietijos pilietį, kuris esą apie 10 val. neiaiškiomis aplinkybėmis mieste krito nuo laiptelių. Jam diagnozuotas kaukolės pamato lūžis, vyras paguldytas į Reanimacijos skyrių.


  2018-08-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt