P0

Švietimas

Rugsėjo pirmoji – vėliau (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-08-07


Kadangi šiemet Mokslo ir žinių diena – rugsėjo 1-oji – bus šeštadienį, tai mokslo metų ir ugdymo proceso pradžia nukeliama į artimiausią darbo dieną – rugsėjo 3-ąją, pirmadienį, informuoja Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM).

Palmiros Mart nuotr.

Kartu pranešama, kad susitarusios mokyklos bendruomenėje ir suderinusios su savivaldybe ar kitais mokyklos savininkais mokslo metų pradžios šventę mokyklos gali surengti ir šeštadienį, rugsėjo 1-ąją.

Apie tai ŠMM raštu informavo mokyklų steigėjas savivaldybes ir mokyklų vadovus.

Švietimo vidus

Pranešama, kad šiemet į daugiau nei 1000 šalies mokyklų nuo rugsėjo atkeliaus per 320 tūkst. mokinių, iš jų – apie 30 tūkst. pirmokėlių, panašiai tiek pat kaip pernai.


2018-08-07

Vienas komentaras apie “Rugsėjo pirmoji – vėliau”

  1. Kodėl nukeliama? Šventė šeštadienį, darbas nuo pirmadienio. Tai ne! Tėvai šeštadienį laisvi, pirmadienį visi iš darbo prašysis. Bet mokyklose visi pasižymės kelių valandų šventę kaip visą darbo dieną. Kaip patogiau mokesčių mokėtojams, niekam neįdomu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt