P0

Regionas

Nidoje tikrino dviratį transportą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-08-10


Policija praneša, kad ketvirtadienį Klaipėdos apskrities Kelių policijos tarnybos bei Neringos komisariato pareigūnai vykdė bendrą prevencinę akciją Nidoje, kurios tikslas – pėsčiųjų ir dviračių transporto priemonių kontrolė.

Teigiama, kad priemonės metu ypatingas dėmesys buvo skirtas elektrinėms transporto priemonėms bei jų vairuotojams. Žinia, dėl neatsargaus tokių transporto priemonių valdymo praėjusią savaitę Nidoje įvyko skaudus eismo įvykis.

Pranešama, kad iš viso buvo patikrinta 30 dviračių, motociklų, elektrinių dviračių ir kitų dviračių bei triračių transporto priemonių. Užfiksuoti septyni pažeidimai, daugiausia – dėl šviesą atspindinčių liemenių nedėvėjimo ir vaikų vežimo be privalomų šalmų. Pažeidėjai įspėti.

Policijos nuotr.


2018-08-10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt