P0

Politika

Vaiko pinigus siūloma didinti iki 50 eurų (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-08-14


Socialinės apsaugos ir darbo ministerija parengė ir suinteresuotoms institucijoms teiks derinti Išmokų vaikams įstatymo pakeitimo projektą, kuriame siūloma nuo ateinančių metų išmoką vaikui padidinti nuo 30 iki 50 eurų.

Palmiros Mart nuotr.

Taip pat siūloma suvienodinti papildomai skiriamos išmokos vaikui dydį vieną ar du vaikus auginančioms nepasiturinčioms šeimoms, kurių pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį yra mažesnės negu 183 eurai, ir šeimoms, auginančioms tris ir daugiau vaikų.

Jeigu siūlymams būtų pritarta, prie universalios 50 eurų išmokos vaikui nepasiturinčioms šeimoms ir šeimoms, auginančioms tris ir daugiau vaikų, papildomai būtų mokama vienodo dydžio 20 eurų išmoka už kiekvieną vaiką.

Šiuo metu papildomai mokamos išmokos vaikui dydis priklauso nuo vaikų amžiaus: vaikui nuo gimimo iki 2 metų mokama 28,50 eurų, nuo 2 iki 18 metų ir vyresniems, kurie mokosi pagal bendrojo ugdymo programą, – 15,20 eurų per mėnesį.


  2018-08-14

  Vienas komentaras apie “Vaiko pinigus siūloma didinti iki 50 eurų”

  1. Mums Norvegija po 100€ už vaiką moka. Kodėl meluoja Lietuvoje, kad kiekvienam vaikui mokės po 30€ nuo gimimo iki 18 m. jeigu tik yra Lietuvos pilietybė? Nuo nieko nepriklausomai žadėjo mokėti ir apgavo žmones. Buvo žadama kiekvienam, o pasirodo, mokama kai kuriems… Melagiai turbūt prieš rinkimus piarą darosi.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt