„Klaipėdos naftos” Audito komitete – nauji nariai

Uostas ir jūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2018-08-22

Valstybės valdoma AB „Klaipėdos nafta“ (KN) pranešė, kad jos Audito komitete nepriklausomų narių pareigas pradeda eiti Laura Garbenčiūtė-Bakienė ir Andrius Varanavičius, esantis KN Stebėtojų tarybos nariu.

KN Audito komitetas veikia kaip patariamasis bendrovės Stebėtojų tarybos organas vidaus kontrolės ir veiklos rizikų
valdymo srityse.

„Pagrindinis Audito komiteto uždavinys – didinti stebėtojų tarybos darbo bendrovės finansų priežiūros srityje efektyvumą, padėti užtikrinti, kad sprendimai būtų priimami nešališkai ir juos tinkamai apsvarsčius. Audito komitetas prižiūri bendrovės finansinių ataskaitų rengimo ir auditų atlikimo procesus, užtikrina, kad bendrovė laikytųsi auditorių ir audito įmonių nepriklausomumo bei objektyvumo principų, prižiūri bendrovės vidaus kontrolės, rizikos valdymo ir vidaus audito sistemas, taip pat veiklos procesų efektyvumą”, – rašoma KN pranešime.

Laura Garbenčiūtė-Bakienė turi Tarptautinio vidaus audito instituto Vidaus audito lyderystės sertifikatą, priklauso Kalifornijos atestuotų apskaitininkų asociacijai, Atestuotų diplomuotų apskaitininkų asociacijai (ACCA; Didžioji Britanija). Šiuo metu L. Garbenčiūtė-Bakienė yra bendrovės „Investicijų ir verslo garantijos“ Stebėtojų tarybos narė, taip pat VĮ Ignalinos atominė elektrinė Audito ir rizikų komiteto pirmininkė. Jos profesinė patirtis apima strateginį planavimą, įmonės veiklos efektyvumo vertinimą rizikų valdymo ir vidaus kontrolės srityse, darbą su vidaus ir išorės auditoriais bei rekomendacijas vadovybei.

Andrius Varanavičius nuo 2001 m. dirbo tarptautinėje „GlaxoSmithKline“ grupėje, pastaruosius penkerius metus ėjo Vokietijos „GlaxoSmithKline Gmbh & Co.“ finansų direktoriaus pareigas. A. Varanavičiaus profesinė patirtis apima veiklą vidaus kontrolės, apskaitos, biudžeto valdymo, audito ir rizikų valdymo srityse, taip pat kompetenciją dėl bendrovių atitikties Sarbaneso-Oxley akto (SOX) reikalavimams, finansų valdymą pagal tarptautinius finansinės atskaitomybės standartus (IFRS).

Audito komiteto nariai skiriami iki veikiančios bendrovės stebėtojų tarybos kadencijos pabaigos. Šiuo metu veikianti stebėtojų taryba buvo paskirta 2018 m. balandžio 27 dieną.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Metų metus nagrinėtoje naftininkų byloje - ir realios laisvės atėmimo bausmės

Apeliacinis teismas trečiadienį paskelbė sprendimą didelės apimties ir ypač sudėtinga vadinamoje UAB „Naftos grupė“ turto pasisavinimo ir legalizavimo baudžiamojoje byloje​Teismo ...
2024-07-03
Skaityti daugiau

Svarbu, Unikali urbanistinė istorija

Klaipėdos statybos objektas Nr. 1: didžiulės taršos, aistrų ir neatsakytų klausimų istorija IV

„Atsirado tada jau ir Būtingės variantas, galiausiai prasidėjo ten statybos, bet tyliai ramiai liko Klaipėdos terminalas, nors buvo kalbama, kad ...
2024-03-11
Skaityti daugiau

Verslas

Oficialiai nebeliko „Klaipėdos naftos“

Nuo trečiadienio valstybės valdoma AB „Klaipėdos nafta“ tęsia veiklą nauju juridiniu pavadinimu – AB „KN Energies“. Pavadinimo keitimas esą yra ...
2024-01-10
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This