P0

Regionas

Policijoje – nauji vaikų apklausos kambariai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-08-22


Klaipėdos apskrities policija praneša, kad visuose jos teritoriniuose padaliniuose, taip pat ir Vyriausiajame policijos komisariate, jau įrengti ir naudojami nauji vaikų apklausos kambariai.

Teigiama, kad patalpos, apsuptos jaukumo ir vaikiškos aplinkos, sukurtos naudojant žaislus, tinkamus baldus, kilimus ir kita, kad policijoje apklausiami nepilnamečiai ir mažamečiai patirtų kaip įmanoma mažiau streso.

„Tai yra jauki, saugi aplinka tiek nukentėjusiesiems, tiek  nepilnamečiams liudytojams“, – apie naujuosius vaikų apklausos kambarius sako psichologė. Policijos nuotr.

Kuriant vaikų apklausos kambarius, patalpose padaryti remontai, įrengtos vaizdo stebėjimo kameros ir kita, kas reikalinga apklausiant nepilnamečius. Lėšas šiems kambariams įkurti skyrė Policijos departamentas.

Pasak Klaipėdos apskrities policijos psichologės Gabrielės Vilkaitės, vaikų apklausos kambariai policijoje būtini, o naujuosiuose kambariuose vaikai jaučiasi panašiai kaip namuose, jiems lengviau išsipasakoti.

„Tai yra jauki, saugi aplinka tiek nukentėjusiesiems, tiek nepilnamečiams liudytojams“, – teigia psichologė.


2018-08-22

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt