P0

Miestas

Kviečia į socialinių darbuotojų žygį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-17


Klaipėdos miesto socialinės paramos centras kviečia ne tik savo darbuotojus, bet ir miesto politikus bei socialinius partnerius aktyviai pažymėti rugsėjo 27 d. minimą Lietuvos socialinių darbuotojų profesinę šventę.

Žygiuodami pėsčiomis pajūriu nuo Girulių iki Melnragės, socialiniai darbuotojai pažymės savo profesinę šventę. Palmiros Mart nuotr.

Ta proga klaipėdiečiai kviečiami kitą šeštadienį, rugsėjo 29 d. nuo 9 val. kartu pasivaikščioti pajūriu nuo Girulių iki Šiaurinio molo Melnragėje, neformaliai pabendrauti.

Į pėsčiųjų žygį kviečiami taip pat  ir buvę socialiniai darbuotojai, kurie jau nebedirba įstaigoje, nes, kaip teigiama pranešime, “visada smagu su jais pasimatyti ir pabendrauti.”

Pranešama, kad į  Socialinės paramos centro organizuojamą neformalų renginį galima atvykti kartu su šeimos nariais bei augintiniais. Patariama nepamiršti pasiimti su savimi geros nuotaikos ir kuklių vaišių, iš kurių Melnragėje bus organizuojamas bendras atsineštinių vaišių stalas.

Į renginį raginama registruotis el paštu: info@klaipedaspc.lt


2018-09-17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt