P0

Kriminalai ir nelaimės

Vėl tikrino naktinius barus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-22


Klaipėdos savivaldybės Narkotikų kontrolės komisijos posėdyje dalyvavęs naujasis Klaipėdos policijos komisariato Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos skyriaus viršininkas Gintautas Pocevičius vykdo savo pažadus – savaitgaliais tikrinti naktinius barus, ar jie nepažeidžia prekybos alkoholiu tvarkos.

Policija praneša, kad šeštadienio naktį apie 2 val. viename iš uostamiesčio barų asmeniui buvo parduotas išsinešti alkoholis draudžiamu prekybai laiku. Esant tokio pobūdžio nusižengimui baudos skiriamos ir pirkėjui, ir pardavėjui, o įmonei taip pat skiriama ekonominė sankcija: jei pažeidimas padarytas pirmą kartą –  bauda nuo 144 iki 579 eurų, o įmonei nusižengus pakartotinai ji gali netekti nuo 579 iki 1448 eurų.

Šiam barui leista “pasitaisyti” iki Naujųjų metų. Palmiros Mart nuotr.

O penktadienio vakare apie 23 val. Gargžduose, Gamyklos g., neapšviestoje automobilių aikštelėje pareigūnai pastebėjo automobilį BMW – tarnybinis šuo Troja savo elgesiu parodė, jog automobilyje veikiausiai esama narkotinių medžiagų. Atlikus dalinę vairuotojo apžiūrą, galinėje kelnių kišenėje rastas popieriaus lankstinukas su augalinės kilmės medžiaga. Pradėtas tyrimas dėl galimo neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Pranešama, kad Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos skyriaus specialistai ir toliau vykdys panašaus pobūdžio priemones visoje Klaipėdos apskrityje.


2018-10-22

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt