Mums rašo

Į Mogiliovą vyks ir Klaipėdos moksleiviai

Atvira Klaipėda

Svetlana Mačiulienė
2018-10-24


Praėjusį sekmadienį Vilniuje, Lietuvos vaikų ir jaunimo kultūros centre vyko Tarptautinio vaikų ir jaunimo projekto “Zvezdočiot”jaunųjų vokalistų atrankinis konkursas „Žvaigždsekys”, skirtas patekti į didįjį finalą Mogiliovo mieste, Baltarusijoje. Konkursas sulaukė atlikėjų iš visų Lietuvos regionų.

Nugalėtojais ir teisę vykti į finalą be kitų moksleivių iškovojo ir klaipėdiečiai Polina Jakovleva, Polina Saveljeva iš Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, šios mokyklos vokalinis ansamblis, taip pat Vaiva Bitinaitė iš Klaipėdos licėjaus bei šios mokyklos duetas Miglė Kuprelytė ir Justas Pilibaitis.

Tarptautinio vaikų ir jaunimo projekto „Žvaigždsekys“ organizatoriai dėkoja pedagogams  Skaistei Garbašauskienei, Tatjanai Šapokienei, Redai Kazlauskienei, Rynai Romualdai Kazlauskaitei, Julijai Jadzevičienei, Inai Zagvozdinai, Genovaitei Bučiuvienei, Vaidai Žilinskienei, Ugnei Goštautienei, Marijai Bacytei, Aušrai Niparavičienei, Rasai Vizgaudienei, Giedrei Rimšaitei už puikų atliktą darbą ruošiant konkurso dalyvius.

Linkime sėkmingų pasirodymų kaimyninės šalies mieste Mogiliove lapkričio 21-25 dienomis.


[recaptcha]

2018-10-24

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt