P0

Kultūra

Pristatys lietuviškas svotbines dainas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-30


Lapkričio 8-ąją, 18 val., Klaipėdos etnokultūros centre (Daržų g. 10) Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos folkloro ansamblis „Gilė“ pristatys naują CD „Lietuviškos svotbinės dainos“.

„Jūsų vertinimui – septintoji „Gilės“ plokštelė ir antroji, sudaryta iš Antano Juškos surinktų šešių tūkstančių dainų, sugulusių į penkis drūtus dainynus. Dainose – XIX amžiaus lietuviška Svotbinė Rėda: meilė, piršlybos, vestuvės, nuotakos dalia. Per ketvirtį amžiaus „Gilės“ gyvavimo jaukinti neįprasti dainų tekstai ir melodijos giliukams tapo labai artimi ir savi. Tikimės, tokie jie taps ir Jums. Kai kurioms dainoms parinktos saikingos aranžuotės lydimos tradicinių instrumentų: kanklių, rylos, lumzdelių, dūdmaišio, basedlos, būgno, smuiko. Plokštelė skiriama Antano Juškos gimimo dviejų šimtų metų jubiliejui“ – taip naujausią savo darbo vaisių apibūdina ir tokia žinute į susitikimą klaipėdiečius kviečia jaunimo folkloro ansamblio ,,Gilė“ vadovai.

Įėjimas į renginį nemokamas.


  2018-10-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt