P0

Kriminalai ir nelaimės

Grasino pistoletu, apvogė užsienietę ir įmonę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-10


Policija praneša prie vieno Baltijos pr. namo penktadienį apie 11.15 val. sulaikiusi 25 metų pilietį, kuris turėjo daiktą, panašų į pistoletą.

Būdamas neblaivus Debreceno g. jis iš chuliganiškų paskatų grasino praeiviams, nukreipdamas pistoletą į pravažiuojančius automobilius. Vaikinui nustatytas beveik 2 promilių girtumas. Jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Rastas ir paimtas 4,5 mm pneumatinis pistoletas „TDP 45“.

Penktadienį uostamiestyje taip pat nukentėjo ir užsienietė. Be to, vagys pasidarbavo ir vienoje įmonėje.

22 metų studentė policijai pranešė, kad apie 4.40 val.  Naujojo Sodo g. esančiame naktiniame bare pasigedo savo rankinės.

Rankinėje buvo merginai priklausantys daiktai: 800 eurų vertės telefonas, piniginė, kurioje buvo studento pažymėjimas, apie 10 eurų grynųjų, asmens kortelė, 2 debetinės ir 1 kreditinė kortelė. Kortelės užblokuotos, merginai padaryta apie 855 eurų žala.

O štai Sandėlių g. esančiai įmonei padaryta žala siekia per 3000 eurų. Tokia grynųjų suma buvo įmonės seife, kurio pasigesta penktadienį ryte. Saugos tarnybos duomenimis, signalizacija įvykio metu nesuveikė.


  2018-11-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt